سلام خدمت شما که میخواهید به کنسرت ایشان بروید.من کنسرت ۵شهریور تالار گلستان رفتم.ساعت شروع ۱۸ بود که ما را با شدید شدن باران ساعت ۱۸:۴۵داخل فرستادند  از اولش تا آخر کنسرت نفس کم میاورد.همش نصفه و ناقص می خواند.دهها کنسرت دیدم.کنسرت رضا صادقی رفته بودم حدود ۷سال پیش شاید بود.مرتب می خواند . حداقل به اندازه پولی که گرفته بود خواند برای ما.امروز آمدم سرکار همکارم گفت محمد علیزاده ساری کنسرت داشته میگن اونجا تو نفس کم میاورد و من هم گفتم اینجا همینطور بوده. از این گذشته صندلیهای چوبی و بسیارنزدیک به هم و هم سطح بودن صندلیها و سکوی کوتاه خواننده که دستهای موبایل بدست بالا آمده بودن نیز مانع دید بود. نورپردازی اتوماتیک بود و گاهی پرتوهای نوری مستقیم به چشم میزد . ردیفcبهتر بود چون بلند تر از ردیفهای جلو بود.

رواج بی دینی و عبور خودروهای موزیک دار و سیستم دار و مزاحمت

جایگاه پمپ بنزین عطایی

تیم ملی ایران و ژاپن 2019

پیشینه معبد موش در هند که موش بعنوان یکی از خدایان پرستیده و مقدس شمرده میشود

بسیجی شهید جلیل شفیعی از مسجد نقره دشت رشت و سرتیپ 2 پاسدار قاسم شیر علینیا از ماصال

کورش یک قهرمان و ناجی بین المللی از دید سازمان حقوق بشر و سازمان ملل یا یک خونریز ازدید آقای شهریار زرشناس محقق و نویسنده و مجری برنامه بدون توقف از شبکه 3 تلویزیون؟

کنسرت محمد علیزاده چطور بود

کنسرت ,هم ,کم ,۱۸ ,میاورد ,خواند ,محمد علیزاده ,کم میاورد ,چوبی و ,و بسیارنزدیک ,بسیارنزدیک به

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگهای جدید ehsan13800 elllamizskul sibrayanehis zist22 yasneginf موزیک کره ای lilighorbani بیداری مهدوی ronaschub