درود بر همه خوانندگان فارسی و بین المللی
بعد از دنبال کردن برنامه آقای معروف به شهریار زرشناس و دادن لغب خونریز به کورش کبیر بنیانگذار سلسله هخامنشی و حقوق بشر دنیا برآن شدم تا به تهران برای خریدن کتاب تاریخ هرودوت راهی شوم . با مطالعه کتاب به این نتیجه رسیدم که در صفحه21 مقدمه مترجم فرانسوی و پی نوشت مترجم ایرانی یا فارسی زبان آقای مرتضی ثاقب فر نوشته شده ( کار هرودوت نه تنها تاریخ نیست بلکه گذارش هم نیست و حتی ضد گذارش است .منرجم فرانسوی نام کتاب را به همان دلایلی که میگوید به جای تواریخ تحقیق یا پژوهش گذاشته است .)در صفحه 3 داریم موقع حمله لشکر کوروش به فرماندهی هارپاگ اهل ماد به غرب برای فتح غرب ((مردم شهر پداسوس سرانجام ناچار به تسلیم شدند. اما سرگذشت لوقیه ای ها (لوکی ها) اهل گزانتوس داستانی دیگر است . وقتی هارپاگ با سپاهش وارد دشت گزانتوس شد آنان با آنکه شمارشان اندک بود دلاورانه ایستادند و دلیری هایاعجاز گونه ای از خود نشان دادند اما شکست خوردند و به درون بارو های شهر خود عقب نشستند . و انگاه تمام ن و کودکان و اموال و بردگان خود را در ارگ شهر جمع کردند و آنجا را به آتش کشیدند . سپس خود سوگند خوردند و بیرون آمدند و تا آخرین نفر مردانه جنگیدند و کشته شدند .))این ضد گذارش نیست بلکه حقیقت است مانند کتاب خواجه تاجدار شرح حملات جنگ میباشد . سپاه کوروش مجرم جنگی هستند . سپاه خواجه محمد خان تاجدار در حمله به کرمان و تفلیس مجرم جنگی میباشد و کشتار مردم ارمنستان در سال 1915 بدست عثمانی (ترکیه)فاجعه و نسل کشی میباشد . این فقط خشت کوروش است که نشان میدهد اولین اعلانیه بشری برای براندازی برده داری بدست کوروش هخامنشی صورت گرفته اما فتوحات او بدون کشتار محال به نظر میرسد.
آقای شهریار زرشناس در برنامه تلویزیونی گفت بروید تاریخ هرودوت را بخوانید کورش یک آدم مستبد و خونریز بوده مثل همه دیکتاتورها و ایشان دنبال اثبات ضدانقلابی اسلامی بودن تعدادی از کتابهای موسسه نشر علوم دانشگاهی و رییس این موسسه بودند .
کتابهایی که من خواندم از مولفین دانشمند مثل عبد الحسین زرینکوب(دوقرن سکوت) و جمشیدگرشاسپ چوکسی استاد دانشگاه و محقق بین المللی (کتاب ستیز و سازش) دارای بنیه علمی  و بوده و استناد شده به منبع میباشد. منبع بیشترکتابها از تاریخ طبری و فتوح ال بلدان بلاذری و تاریخ  هرودوت و غیره میباشد . و هنگامی که مراجعه میکنید غیر از این نمی بینید . اما در ترجمه کتاب تاریخ هرودوت نویسنده فرانسوی مقدمه ای از صفحه 13 تا 59 دارد و مترجم برای اینکه خود را نشان دهد از صفحه 59 تا 93 مقدمه دارد که در صفحه 61 می خوانیم ( صحبت غربیان یاوه است) این ها صحبتهایی است که ما در کتب نشر یافته ایران در دهه های اخیر زیاد می بینیم .اما درکتابهایی مثل آقای ویل دورانت یا زرین کوب فحاشی نمی بینیم . و یک استاد و دانشمند بزرگ مثل درخت پرمیوه سنگین است و میوه هایش همه را به تحسین وا میدارد . قابل توجه استاد دانشمند زرشناس و تهیه کنندگان برنامه بدون توقف شبکه 3 سیما تاریخ هرودوت نیز همانند کتاب سینوهه پزشک جاسوس مصری (ایشان جاسوس بوده که سربازان مصری را در جنگ 3500 سال قبل مداوا میکرده و همین سربازان تمام 20000 نفر سکنه شهر ساحلی ژینوی سوریه را برای تفریح قتل عام کردند و سینوحه  میگوید هورم هب فرمانده دست سربازان را باز گذاشته بود زیرا این  لذت آدم کشی غیر نظامیان باعث میشود سربازان ادامه جنگ را بهتر رغبت نشان دهند او خود را ناظر و پزشک ماجرا می نامد اما نمیگوید که ن و بچه های دشمنان را مداوا کردم پس او طبق گفته آخر کتاب که ثروت خود را اعلام میکند حقوق بگیر لشکر قاتل غیر نظامیان بوده است)  . کشور عراق به مرزهای ایران در سال 1979 کرد و تا آخر جنگ غیر نظامیان و مرز نشینان و امداد گران زن را کشت و کرد ما در شهر رشت زیر سنگرها پنهان میشدیم من 7 سال داشتم عراق ما را که غیر نظامی بودیم بمب باران میکرد.و صدام حسین تکریتی حدود سال 1980 بدست آمریکاییان اعدام شد اما مردم و دولت فعلی عراق که عزیزان ما را کشتند محکوم و محاکمه نشدند حتی غرامت جنگ را به ما ندادند بلکه عراق توسط کشورما بازسازی شد و این مضحک است .

رواج بی دینی و عبور خودروهای موزیک دار و سیستم دار و مزاحمت

جایگاه پمپ بنزین عطایی

تیم ملی ایران و ژاپن 2019

پیشینه معبد موش در هند که موش بعنوان یکی از خدایان پرستیده و مقدس شمرده میشود

بسیجی شهید جلیل شفیعی از مسجد نقره دشت رشت و سرتیپ 2 پاسدار قاسم شیر علینیا از ماصال

کورش یک قهرمان و ناجی بین المللی از دید سازمان حقوق بشر و سازمان ملل یا یک خونریز ازدید آقای شهریار زرشناس محقق و نویسنده و مجری برنامه بدون توقف از شبکه 3 تلویزیون؟

کنسرت محمد علیزاده چطور بود

کتاب ,هرودوت ,تاریخ ,شهر ,غیر ,سال ,تاریخ هرودوت ,خود را ,را به ,شهریار زرشناس ,غیر نظامیان ,آقای شهریار زرشناس ,کتاب تاریخ هرودوت

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی lersunligta تجهیزات دندانپزشکی اقتصاد و انرژی tifaleta loychauvisig countetking ahangahang اندوه بچه های تو خونه دربهار medadrangig