ما سینه زدیم و بی صدا باریدند

از هرچه که دم زدیم آنها دیدند

ما مدعیان صف اول بودیم

از آخر  برگشتیم

سال1361(عملیات بیت المقدس طوفان لشکرقدرتمند ایران) دایی من یک غروب برای خداحافظی آمد من نمیدانستم دارد میرود که برنگردد اصلا من که 6 سالم بود نمیدانستم جبهه و خدا حافظی چیست چیزخاصی نگفت همان ناز دادن های همیشگی و هیچکس خانه نبود من بودم و جلیل این غروب بوی خداحافظی میداد اکنون که مرور میکنم حرکاتش را فهمیدم او میدانست که کشته خواهد شد . چند تا عکس تکی توی تاریکی حیاط با فلش از من گرفت و رفت و دیگر برنگشت . من برادری نداشتم او هم دایی و هم برادرم بود . این قضیه گذشت و جنازه اش برگشت دایی و برادر 17 ساله من خرمشهر را آزاد کرد و دشمن را بیرون راند و برگشت . شهر رشت  شلوغ شد مردم زیادی به ما پیوستند و تابوت را به تازه آباد بردیم و خاک به هوا برخواسته بود . من قبر را هم دیدم . چند سال بعد کمد بابام را میگشتم که بازی کنم ( یکی از بازی های جمعه ام این بود که کمد بابام را زیر ورو میکردم) یک برگه کاغذ امتحانی خط دار دیدم . باز کردم و خواندم دیدم وصیت جلیل است یک قسمتش این بود البته آخرهایش بود که میگفت خدایا تا انقلاب مهدی ترا به حق مهدی از نهضت خمینی محافظت بفرما . شهید مفقود الجسد سرتیپ 2 پاسدار قاسم شیر علینیا نیزکه عراقی ها یک دست و پایش را بریدند . در عملیات خیبر. ایشان از خانواده مادری عربانی مستقیم هستند دایی ایشان آیه الله عربانی مستقیم بودند . که سالم زندگی کردند باز ماندگانشان هم همینطور هستند . همین نانی که هر روز میخوریم از خون همین شهداست. عروسی ساده ای گرفت در مهدیه رشت(ساختمان نماز جمعه) و لباس عروسی عروس خانم روسری و دامن و لباس پوشیده و صورتی رنگ و با حجاب کامل بود.من لباس چند میلیونی و تالار و ریخت و پاش ندیدم آیت الله ای به خانه پدر و مادر او رفت .سعی کنیم وجود ما که برای جامعه سود که نداره ضرر نداشته باشه. شهرام جزایری نباشیم سلطان سکه نباشیم سلطان قیر نباشیم جاسوس نباشیم  هواپیمایی کیش ایر نباشیم بااینکه میبینه یک موتورش روغن ریزی شدید داره مردم هم با خوشهالی دارند سوار میشوند بروند کیش بازهم پرواز را باطل نمیکنه به اشکال رسیدگی کنه.اما سردار شیرعلینیا که زنده نیست ما زنده هستیم و همه این خلاف کارها را شناسایی میکنیم طوری دفعشان میکنیم که نمی فهمند همانطور که قرآن گفت آنها را بکشید به شدیدترین شکل.

در اینجا از آزاده شهید محمد شهسواری یاد میکنیم که موقع اسیر شدن گفت مرگ بر صدام ضد اسلام. الموت لی صدام . جنگ تمام شد چه کشوری بی آبرو شد و رهبرش را اعدام کردند. البته نوکر خودشان صدام را اعدام کردند . پس زبون و پست آنها بودند . 

رواج بی دینی و عبور خودروهای موزیک دار و سیستم دار و مزاحمت

جایگاه پمپ بنزین عطایی

تیم ملی ایران و ژاپن 2019

پیشینه معبد موش در هند که موش بعنوان یکی از خدایان پرستیده و مقدس شمرده میشود

بسیجی شهید جلیل شفیعی از مسجد نقره دشت رشت و سرتیپ 2 پاسدار قاسم شیر علینیا از ماصال

کورش یک قهرمان و ناجی بین المللی از دید سازمان حقوق بشر و سازمان ملل یا یک خونریز ازدید آقای شهریار زرشناس محقق و نویسنده و مجری برنامه بدون توقف از شبکه 3 تلویزیون؟

کنسرت محمد علیزاده چطور بود

یک ,هم ,نباشیم ,دایی ,لباس ,میکنیم ,سرتیپ 2 ,2 پاسدار ,پاسدار قاسم ,قاسم شیر ,بابام را

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

فروشگاه ساعت مچی زنانه ermilopea هر چی به هر چی captypebox sputulgramac neginkaviro gabbtreebalfu pervcantfate sang3 watchband